Koncertowy Płock

W Płocku co roku odbywają się ciekawe wydarzenia i imprezy. Pod tym względem miasto oferuje nam dużo atrakcji, każdy może znaleźć coś dla siebie. Imprezy w każdym przedziale wiekowym, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych. Ludzie, którzy przyjadą raz z pewnością będą uczestniczyć w wydarzeniach co roku. Ludzie organizujący takie imprezy przepełnieni są pozytywną energią, potrafią zabawić każdego i przedstawić coś tak, żeby zaciekawiło każdego z nas.

Co roku odbywa się Festiwal Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych, wspaniałą rzeczą jest to, że festiwal ten jest przystosowany dla nich w stu procentach. Każde atrakcje są zaplanowane dla osób niewidzących, filmy czy przedstawienia teatralne. Festiwal cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest nietypowy. Prezydent miasta przyznaje medal o nazwie Laude Probus, jest to najwyższe odznaczenie. W organizację festiwalu angażują się różne firmy z Płocka, ale też z okolic. Takie imprezy pokazują, jak wielkim miastem jest Płock, ukazują go w dobrym świetle. Jest to nietypowe propagowanie kultury, co czyni miasto wyjątkowym.

Na starówce często organizowane są pokazy filmowe, możemy obejrzeć ciekawe filmy na świeżym powietrzu wśród znajomych czy rodziny. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego wieczoru. Na placu przed ratuszem w okolicach września odbywa się Jarmark św. Bartłomieja. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, może kupić pamiątkę dla rodziny. Ciekawym wydarzeniem dla miłośników disco polo oraz italo disco jest Festiwal Disco nad Wisłą. Na scenie występują najczęściej czołowi twórcy disco polo czy italo disco. Ceny na festiwal są zazwyczaj przystępne dla wszystkich.

Jeśli nie przepadamy za takimi rytmami, to możemy wybrać się na Reggaeland, określany trzema słowami: muzyka, emocje, radość. Na koncercie możemy się poczuć jak na Jamajce, niesamowite rytmy i atmosfera tu panująca pomoże nam się oderwać od codziennych problemów. Po koncercie będziemy chcieli udać się do pensjonatu i odpocząć po całym dniu niesamowitych wrażeń. Przy okazji, gdy będziemy zamawiali bilety na koncert disco czy reggae z łatwością możemy znaleźć nocleg w hotelu czy przytulnym pensjonacie. Szukanie noclegów jest dziecinnie proste, wystarczy w wyszukiwarce wpisać noclegi Płock. W Płocku są hotele o wysokich standardach, jak i normalnych, ale każdy z nich będzie nas zadowalał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>